Vyskúšajte tiež nové produkty:
Dragon Power
Vimax Pills
UP je najsilnejší z týchto doplnkov výživy.
 
Poradenstvo Ultra Potencia
Máte otázky?
Neviete si objednať?
Chcete nám poďakovať na email?
Napíšte na info@ultrapotencia.sk.
Garancia 100% kvality

Zdravie, bezpečnosť a vaša spokojnosť sú pre nás najdôležitejšie, preto produkt UP, ktorý predávame je viac ako 14 rokov na trhu! Prečítajte si viac o našej garancii tu:

Garancia 100% kvality produktu

Doporučené doktormi

Dr. Jani Taazek Rajan MD
Sexuológ

Professor na známej univerzite K.E.B. Hospital v Bombaji

Prírodný produkt Up4men bol schválený uznávanými doktormi
 
Recenzie

Začal som brať tieto tabletky na miesto viagry, pretože spôsobovala problémy so srdcom a prírodný doplnok UP pôsobí ako prírodná viagra a preto je skvelá náhrada viagry, navyše nemá žiadne vedľajšie účinky pre zdravie.
Ján, 55 rokov, Bratislava

Nemám už problémy s erekciou, na každej párty som kráľ a postaví sa mi aj keď pijem alkohol celú noc, moja výdrž sa tiež zvýšila. Doporučil som to preto kamarátom a sú s tým zatiaľ tiež veľmi spokojní. Ďakujem Vám za tento zázrak!
Peter, 24 rokov, Košice

Ak chcete vyskúšať s partnerom prírodné afrodiziakum, tento doplnok výživy je pre vás príjemné spestrenie, aj keď nie je liek ale doplnok, je lepší ako Dragon Power, môj dlhodobý partner ho užíva po jedle, keď si chceme predĺžiť pohlavný styk a pre lepšie vzrušenie.
Rebeka, 29 rokov, Čadca

Najlepšie doplnky výživy
Prírodné doplnky stravy, zvýšenie potencie, zlepšenie erekcie

 

AKÉ JE ZLOŽENIE TABLETIEK UP?


Zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie Tajomstvo sa skladá z viacerých zložiek, ktoré majú priazdnivý vplyv na vaše telo, dokonca po dobu až 5 dní.

Rehmannia glutinosa – extrakt zo koreňa Rehmannia

Podľa tradičnej medicíny je táto bylina považovaná za tonikum a diuretikum. Jej činnosť je preukázaná pri anómii, problémoch močových ciest a pri závratoch.

Panax Ginseng – extrakt zo ženšenu.

Pochádza z východnej Ázie a Severnej Ameriky. Ženšen je trváca rastlina. Ginsegul čínsky a korejský alebo Panax Ginseng je známy na ďalekom východe ako koreň života, pretože spomaľuje proces starnutia a udržuje túžbu po živote. Čínania tvrdia, že ženšen dokáže vyliečiť celý rad ochorení: impotenciu, anémiu, poruchy trávenia, nespavosť, únavu, poruchy krvného obehu, dokáže regulovať krvní tlak, zlepšuje činnosť mozgu. Tiež stimuluje žľazy s vnútornou sekréciou a umožnuje lepšie vstrebávanie vitamínov a minerálov. Túto zložku môže obsahovať aj produkt Vimax Pills.

Dioscorea opposita – extrakt z Wild Yam

Dioscorea Opposita je známa svojimi blahodárnymi účinkami. Znižuje hladinu cholestrerolu, má protizápalové účinky, používa sa pri problémoch dráždivého čreva, podráždeného žalúdka a žlčníka, normalizuje hladiny hormónov, posilňuje imunitný systém.

Lycium barbarum - extrakt zo severského Goji

Goji (Kustovnica Čínska) obsahuje vitamín B1, B2, C, vyváženú kombináciu látok potrebných pre správne fungovanie metabolizmu. Obsahuje bielkoviny ako sú vápnik, chróm, železo, horčík, fosfor, draslík, sodík a zinok. Goji Berry obsahuje značné množstvo vlákniny (21%). Goji Berry s jeho plodmi zlepšuje krvní obeh, posilňuje srdce, spomaľuje starnutie, zvyšuje vytrvalosť, má protirakovinové účinky, zlepšuje liečbu diabetu, upravuje obsah lipidov v krvi, pomáha pri vysokom krvom tlaku. Lekársky výskum zaznamenal rad živín obsiahnutých v severskom Goji Berry, ktorý patrí medzi najhodnotnejšie druhy ovocia.

Alpinia Oxyphylla - extrakt z Alpínie liečivej

Posilňuje činnosť obličiek a sleziny, čím sa zvyšuje sexuálna túžba. Pre lepšie výsledky tiež doporučujeme kombináciu tabletiek UP s produktom Vimax zväčšenie penisu pre mužov. Má priaznivé účinky na trávenie, odstraňuje príznaky nadúvania brucha, pomáha pri hnačke, anorexii, po telesnej námahe, alebo po celkovej únave organizmu.

Poria Cocos - extrakt z Pornatky kokosovej

Poria je huba, ktorá rastie na koreňoch borovíc, ktoré sú často používané v čínskej bylinnej medicíne. Je to prírodné tonikum, posilňuje funkciu sleziny. Poria zlepšuje aj imunitný systém.

Cinnamomum Cassia – extrakt z kôry škorice

Extrakty z kôry škorice pomáhajú ľuďom s diabetom. Znižujú hladinu cukru. Sú to prírodné antioxidanty, ktoré znižujú výskyt ochorení, regulujú chuť na jedlo, zlepšujú krvní obeh, posilňujú funkciu mozgu, dodávajú energiu, odstraňujú pocity únavy a zvyšujú odolnosť proti patogénom.


 
Prírodné doplnky výživy - zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie
UP - zlepšenie erekcie
Vimax Pills - odstránenie predčasnej ejakulácie
Dragon Power - prírodné rastlinné afrodiziakum
Prírodné doplnky výživy na prírodné zvýšenie potencie