Vyskúšajte tiež nové produkty:
Dragon Power
Vimax Pills
UP je najsilnejší z týchto doplnkov výživy.
 
Poradenstvo Ultra Potencia
Máte otázky?
Neviete si objednať?
Chcete nám poďakovať na email?
Napíšte na info@ultrapotencia.sk.
Garancia 100% kvality

Zdravie, bezpečnosť a vaša spokojnosť sú pre nás najdôležitejšie, preto produkt UP, ktorý predávame je viac ako 14 rokov na trhu! Prečítajte si viac o našej garancii tu:

Garancia 100% kvality produktu

Doporučené doktormi

Dr. Jani Taazek Rajan MD
Sexuológ

Professor na známej univerzite K.E.B. Hospital v Bombaji

Prírodný produkt Up4men bol schválený uznávanými doktormi
 
Recenzie

Začal som brať tieto tabletky na miesto viagry, pretože spôsobovala problémy so srdcom a prírodný doplnok UP pôsobí ako prírodná viagra a preto je skvelá náhrada viagry, navyše nemá žiadne vedľajšie účinky pre zdravie.
Ján, 55 rokov, Bratislava

Nemám už problémy s erekciou, na každej párty som kráľ a postaví sa mi aj keď pijem alkohol celú noc, moja výdrž sa tiež zvýšila. Doporučil som to preto kamarátom a sú s tým zatiaľ tiež veľmi spokojní. Ďakujem Vám za tento zázrak!
Peter, 24 rokov, Košice

Ak chcete vyskúšať s partnerom prírodné afrodiziakum, tento doplnok výživy je pre vás príjemné spestrenie, aj keď nie je liek ale doplnok, je lepší ako Dragon Power, môj dlhodobý partner ho užíva po jedle, keď si chceme predĺžiť pohlavný styk a pre lepšie vzrušenie.
Rebeka, 29 rokov, Čadca

Najlepšie doplnky výživy
Prírodné doplnky stravy, zvýšenie potencie, zlepšenie erekcie

NAJLEPŠÍ VYSOKOÚČINNÝ DOPLNOK VÝŽIVY NA ZVÝŠENIE POTENCIE


Naši zákaznici potvrdzujú tieto účinky UP kapsúl:

  • Napomáhajú trvale zlepšíť erekciu, zlepšujú pohlavný styk.
  • Spomaľujú proces ejakulácie a tým zabraňujú predčasnej ejakulácii.
  • Zvýšujú sexuálnú výdrž a výkon.
  • Zlepšujú sexuálnú aktivitu.
  • Zlepšujú orgazmus s partnerkou.
  • Zvýšujú libido.
  • Zvýšujú potenciu.

Tu je niekoľko hodnotení zaslaných našimi zákazníkmi:

Úprimne si myslím, že tento výrobok omladzuje minimálne o 20-25 rokov, a naozaj som si nevšimol žiadne vedľajšie účinky. Skúšal som už mnoho výrobkov rôznych značiek, ale vzhľadom na to, že trpím Parkinsonovou chorobou mi škodili ich vedľajšie účinky. Tri dni na to, ako som vyskúšal prvú kapsulu mi partnerka povedala, že som šialený starec....Kapsule mi dodali viac energie, a zvýšili môj sexuálny výkon na maximum...Veľká vďaka za takéto kapsule!!!!
Ján ( 54 rokov, Čadca)

Mám 70 rokov a problémy s krvou, na ktoré užívam pravidelne tieto lieky. Vrátili mi späť moju mladosť, preto ich odporúčam. Ďakujem.
Jozef ( 70 rokov, Bratislava )

Pred pohlavným stykom s mojou partnerkou sme si obaja vzali jednu tabletu. Čo môžem povedať? Pocit bol neopísateľný.... Môžem to nazvať fullsexom!!!! V prípade, že chcete viac, stačí Vám jedna tableta na neskutočný zážitok zo sexu.
Michal (37 rokov, Banska Bystrica)

Z vlastnej skúsenosti môžem pritvrdiť, že tieto lieky zaručene zvyšujú Vaše sebavedomie.
Martin ( 23 rokov, Zvolen )

Je to kúzlo pre pomoc na to, aby som uspokojil svoju partnerku bez toho, aby som sa cítil unavený. Vyvrcholenie je dokonca intenzívnejšie, a prichádza skôr!
Kristián ( 40 rokov, Pieštany )

Bol som zvedavý na výsledny efekt, 3-4 dni som exerimentoval, zaznamenal som zlepšenie erekcie, orgazmus trval omnoho dlhšie, a cítil som všetko intenzívnejšie. Stojí za to, to vyskúšať.
Majo ( 31 rokov, Bardejov, )

Na odporúčanie môjho lekára som to skúsil a moja sexuálna výkonnosť sa zlepšila. Cítim sa oveľa príťažlivejšie ako pred tým, aj keď som nikdy nemal problém s erekciou, moje sebavedomie sa zvýšilo a viem sa viac uvoľniť pri sexe.
Pavol ( 29 rokov, Hlohovec)

Rozhodol som sa vziať si UP tabletku a počas 4 dní moja manželka zaznamenala pozitívnu zmenu v našom sexuálnom styku. Som spokojnejší a niesom tak veľmi unavený a vyčerpaný. Vďaka mojej žene som si istý, že v najbližšej dobe skúsim aj tabletky na zväčšenie penisu!!!
Vlado ( 44 rokov, Veľký Meder )

Neveril som reklamám, veď kto im dnes verí.... Takže som to musel skúsiť, aby som vedel povedať aký je konečný efekt. Už ma žiaden stres a únava netrápi, moja sexuálna vykonnosť sa zvýšila! Dôverujem týmto liekom! Odporúčam ich...
Ľuboš ( 33 rokov, Rimavská sobota )

Mal som problém s predčasnou erekciou, tak som vyskúšal UP. Výsledky sa dostavili hneď. Ďakujem Vám, zostávam verným zákaznikom
Daniel ( 48 rokov, Malacky )

Vyskúšal som niekoľko podobných výrobkov, ktoré nemali žiadne výsledky, dokonca mali vedľajšie účinky. Som rád, že mi známi odporučil UP, pretože som objavil naozaj najlepšie lieky pre mňa, ktoré nemajú žiadne vedľajšie účinky.
Ondrej ( 34 rokov, Senica )

Ďakujem. Myslím že mi to záchránilo manželstvo. Moja manželka je o 15 rokov mladšia. Nevládal som byť v posteli tak výkonný, aby som ju uspokojil, no ak máme UP kapsulu nemáme žiaden problém! Už to užívajú aj moji priatelia, ktorým som to odporučil... Odporúčam ich všetkým...
Marek ( 57 rokov, Nové Zámky )

Pred 10 rokmi som začal mať z dôvodu prirodzeného starnutia problémy s erekciou. Čital som rôzne recenzie, sledoval reklamy, a nevedel som sa dočkať momentu, kedy vyskúšam prášky, ktoré som si objednal. Neskôr som si objednal aj pilulky, kedže s práškami som bol nadmieru spokojný. Bol som štastný, pretože "pracovali" za mňa, pričom nemali žiadne nežiadúce účinky. Bol to pre mňa zázrak! Skutočne! Pilulky účinkujú fantasticky, a ich trvanie je až 4 dni! Dokonca sú aj cenovo dostupné (môže si ich dovoliť kúpiť aj dôchodca). Odporúčam všetkým!
Rado ( 34 rokov, Skalica)

Dobrý deň. Mám kúpené už ďalšie dve krabice, pretože ich užívam každý víkend. Tablety ponúkam aj priateľom, ktorý si ich chvália, vďaka nim a ďalším výborným tabletám na podporu erekcie, ako sú napríklad Vimax Pills, je náš sexuálny život neustále aktívny.
Marko ( 26 rokov, Galanta)

Začal som brať prášky až tento týždeň, pretože nemôžem brať viagru, kôli chorobe srdca. Už po prvom použití môžem povedať, že som spokojný s výsledkom. Všimol som si, že aj krvný tlak sa mi zlepšil, nemusím si ho už merať každý deň, čo mi ušetrilo čas.
Peter ( 47 rokov, Trnava)

Začal som užívať prášky až v mojich 44 rokoch. Moja sexuálna výkonnosť je oveľa lepšia, a čo je dôležitejšie, nemávam stres, niesom psychicky a fyzicky vyčerpaný, čo si všimla aj moja rodina.
Erik ( 38 rokov, Košice)

 
Prírodné doplnky výživy - zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie
UP - zlepšenie erekcie
Vimax Pills - odstránenie predčasnej ejakulácie
Dragon Power - prírodné rastlinné afrodiziakum
Prírodné doplnky výživy na prírodné zvýšenie potencie