Vyskúšajte tiež nové produkty:
Dragon Power
Vimax Pills
UP je najsilnejší z týchto doplnkov výživy.
UP - zvýšenie potencie  
Poradenstvo Ultra Potencia
Máte otázky?
Neviete si objednať?
Chcete nám poďakovať na email?
Napíšte na info@ultrapotencia.sk.
Garancia 100% kvality

Zdravie, bezpečnosť a vaša spokojnosť sú pre nás najdôležitejšie, preto produkt UP, ktorý predávame je viac ako 14 rokov na trhu! Prečítajte si viac o našej garancii tu:

Garancia 100% kvality produktu

Doporučené doktormi

Dr. Jani Taazek Rajan MD
Sexuológ

Professor na známej univerzite K.E.B. Hospital v Bombaji

Prírodný produkt Up4men bol schválený uznávanými doktormi
 
Recenzie

Začal som brať tieto tabletky na miesto viagry, pretože spôsobovala problémy so srdcom a prírodný doplnok UP pôsobí ako prírodná viagra a preto je skvelá náhrada viagry, navyše nemá žiadne vedľajšie účinky pre zdravie.
Ján, 55 rokov, Bratislava

Nemám už problémy s erekciou, na každej párty som kráľ a postaví sa mi aj keď pijem alkohol celú noc, moja výdrž sa tiež zvýšila. Doporučil som to preto kamarátom a sú s tým zatiaľ tiež veľmi spokojní. Ďakujem Vám za tento zázrak!
Peter, 24 rokov, Košice

Ak chcete vyskúšať s partnerom prírodné afrodiziakum, tento doplnok výživy je pre vás príjemné spestrenie, aj keď nie je liek ale doplnok, je lepší ako Dragon Power, môj dlhodobý partner ho užíva po jedle, keď si chceme predĺžiť pohlavný styk a pre lepšie vzrušenie.
Rebeka, 29 rokov, Čadca

Najlepšie doplnky výživy
Prírodné doplnky stravy, zvýšenie potencie, zlepšenie erekcie

Najlepšie doplnky výživy na rýchle zlepšenie erekcie

Ktoré tabletky doporučujeme na zlepšenie erekcie okrem UP?

Tabletky na rýchle zlepšenie erekcie

UP je najsilnejší produkt na zlepšenie erekcie. Môžete tiež vyskúšať naše produkty Dragon Power a svetoznámy Vimax Pills s ďalšími účinkami pre lepšie sexuálne zdravie.

Pozrite si recenzie týchto produktov.

Ultra Potencia

UP obsahuje prírodné látky z rastlín, ktoré výrazne zlepšujú erekciu, zlepšujú pohlavný styk, spomaľujú proces ejakulácie a tým zabraňujú predčasnej ejakulácii, zvyšujú sexuálnu rozkoš, ktorá sa stáva intenzívnejšia, zvyšujú sexuálnu energiu a výdrž, čo zaisťuje viac orgazmov počas pohlavného styku, zvýšujú potenciu a zvýšujú plodnosť, na základe zlepšenia kvality spermii.

Overené zloženie kapsúl Ultra Potencia obsahuje Prírodný extrakt Ženšen, koreň z Rehmánie, Froctus lycii, čo je prospešné na zvýšenie potencie a zvyšenie chuti na sex.

Dragon Power

Dragon Power je svetoznámy produkt z Čínskej medicíny pre lepšie prirodzené vzrušenie a funguje ako prírodné afrodiziakum na erekciu a zvýšenie potencie pre muža, ktorý chce zlepšiť svoj sexuálny život bez nežiadúcich účinkov. Skladá sa z prírodných látok Čínskej medicíne ako sú ovsené plodiny, ázijský ženšen , ginko extrakt, extrakt zo sladkého drievka, peruánska šalvia a šafrán. Tieto látky liečia dysfunkciu a problémy s erekciou.

Výhodou tohto produktu je, že prirodzenou formou dokáže zlepšiť pocit vzrušenia, dodať energiu pri sexe a odstraniť nepríjemné problémy s predčasnou ejakuláciou, dokáže sprestriť váš sexuálny život, pretože tento produkt má rýchly nástup účinku a neobsahujú žiadne škodlivé látky.

Vimax Pills

Vimax Pills sú zložené z  prírodných látok a to:
 Ovos siaty, Kajenské korenie, Ginko Dvojlaločné a  Serenoa Plazivá.
Všetky tieto rastlinné ingrediencie s najvyššou kvalitou z celého sveta sa používajú na výrobu tabletiek Vimax Pills. Všetko sú to prírodne látky, ktoré priaznivo pôsobia pre zlepšenie erekcie u mužov. Sú to  extrakty rastlín na prírodnej báze s vysokým obsahom látok, ktoré zlepšujú sexuálnu túžbu a výdrž pri pohlavnom styku, natrvalo zlepšujú erekciu a chuť na sex. Tablety Vimax Pills nemajú zaručene žiadne nežiadúce účinky. Ďaľšou z výhod prečo sa rozhodnúť pre Vimax Pills je, že po minimálnej dobe uživania troch mesiacov sú výsledky trvalé a aj po vysadení Vimax Pills sa výsledný efekt nezmení .

Aj výsledok prieskumu zákazníkov ukazuje spokojnosť zo strany zákazníkov. Tablety Vimax zväčšenie penisu presvečili už viac než stovky mužov o ich efektívnosti.

Pre dlhodobý efekt je vhodné užívať 1 tabletu denne. UP je vhodné tiež kombinovať s ďalšími doplnkami výživy pre okamžité vzrušenie (Dragon Power) a tabletkami na zväčšenie penisu (Vimax Pills)

Pozor: Neužívajte viac ako dva produkty súčasne.
Doporučené podmienky užívania: Doporučujeme užívať 1 tabletu z každého produktu denne.
Maximálna doporučená dávka: 2 tablety z 2 prípravkov denne.

 
Prírodné doplnky výživy - zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie
UP - zlepšenie erekcie
Vimax Pills - odstránenie predčasnej ejakulácie
Dragon Power - prírodné rastlinné afrodiziakum
Prírodné doplnky výživy na prírodné zvýšenie potencie