Vyskúšajte tiež nové produkty:
Dragon Power
Vimax Pills
UP je najsilnejší z týchto doplnkov výživy.
 
Poradenstvo Ultra Potencia
Máte otázky?
Neviete si objednať?
Chcete nám poďakovať na email?
Napíšte na info@ultrapotencia.sk.
Garancia 100% kvality

Zdravie, bezpečnosť a vaša spokojnosť sú pre nás najdôležitejšie, preto produkt UP, ktorý predávame je viac ako 14 rokov na trhu! Prečítajte si viac o našej garancii tu:

Garancia 100% kvality produktu

Doporučené doktormi

Dr. Jani Taazek Rajan MD
Sexuológ

Professor na známej univerzite K.E.B. Hospital v Bombaji

Prírodný produkt Up4men bol schválený uznávanými doktormi
 
Recenzie

Začal som brať tieto tabletky na miesto viagry, pretože spôsobovala problémy so srdcom a prírodný doplnok UP pôsobí ako prírodná viagra a preto je skvelá náhrada viagry, navyše nemá žiadne vedľajšie účinky pre zdravie.
Ján, 55 rokov, Bratislava

Nemám už problémy s erekciou, na každej párty som kráľ a postaví sa mi aj keď pijem alkohol celú noc, moja výdrž sa tiež zvýšila. Doporučil som to preto kamarátom a sú s tým zatiaľ tiež veľmi spokojní. Ďakujem Vám za tento zázrak!
Peter, 24 rokov, Košice

Ak chcete vyskúšať s partnerom prírodné afrodiziakum, tento doplnok výživy je pre vás príjemné spestrenie, aj keď nie je liek ale doplnok, je lepší ako Dragon Power, môj dlhodobý partner ho užíva po jedle, keď si chceme predĺžiť pohlavný styk a pre lepšie vzrušenie.
Rebeka, 29 rokov, Čadca

Najlepšie doplnky výživy
Prírodné doplnky stravy, zvýšenie potencie, zlepšenie erekcie

NAJLEPŠIE TABLETKY NA ZVÝŠENIE POTENCIE


Naši zákazníci napísali:

Odpoveď na otázku
Marian: UP je veľmi silný výrobok . Odporúčam liečbu s produktom Dragon Power. Produkty Vám pomôžu vtedy, ak ich užívate dlhodobo. Predávkovanie môže poškodiť Váš zdravotný stav, ale to hrozí iba pri výraznom zvýšení odporúčanej dávky.

Odpoveď na otázku
Stačí len jedna kapsula a účinok má silnejší než kombinácia viacerých liekov.

Marian 
Ktorý produkt má lepší účinok na zvýšenie sexuálnej výkonnosti? Kapsule UP alebo Dragon Power? Aký je medzi nimi rozdiel a odporúčané dávkovanie. Chcem tiež vedieť, či sa dá kapsulami predávkovať, alebo či mi ich dlhodobé užívanie nespôsobí nejaké zdravotné ťažkosti. Najradšej by som počul nejaké odporúčania od zákaznikov, ktorý už majú skúsenosť s niektorými s týchto produktov. Ďakujem Vám za odpovede!

Marian 
Môže sa UP kapsula používať súčasne s viagrou alebo iným podobným liekom? Zvýši sa tým ich účinnosť?

Odpoveď na otázku
Vzorku si môžete objednať na naššich webových stránkach, vššetky ingrediencie sú prírodné a výrobok nemá žžiadne vedľajšie účinky.

Fedor
Kde si môžem objednať vzorku? Vďaka za odpoveď.

Marius
Problém je v tom, že kapsule sa predávajú v malom množstve, preto je oveľa pohodlnejšie ich predávať cez internet ako v lekárni.

Odpoveď na otázku 
Marius: Po otvorení produktu by mal byť spotrebovaný do 2 mesiacov. Sú však aj prípady, že po uplynutí 2 mesiacov po otvorení produktu bol liek užívaný a nemal žiadne negatívne účinky.

Marius
Ahojte, chcel by som vedieť, prečo je v lekárni je zakázané predávať UP kapsule, vďaka

Odpoveď na otázku
Ján: Áno. Stačí nám napísať na email.

Ján
Takže vzorky UP možno objednať len tu?

Odpoveď na otázku
Daniel: Vzorky si objednáte vtedy keď napíšte na email. Je možné objednať viac produktov so zárukou vrátenia peňazí 30 dní na stránke. Poštovné však nie je v cene. Môžete využiť aj jednu z našich zliav. Napríklad zľava pre zákazníkov Ultra Potencia: Najnižšia Vimax cena so zľavou 10 percent pre všetkých zákazníkov. Napíšte za meno SL10 pri objednávke na vimaxpills.sk a získajte zľavu až 10 percent a dopravu zdarma.

daniel
Ako si objednám vzorky UP?

Odpoveď na otázku
Michal: Na etikete výrobku sú uvedené všetky informácie, ktoré potrebujete.

Michal
Chcem vedieť aké sú základné látky uvedené v prezentácii produktu a aké sú ďalšie látky, ktoré kapsule obsahujú, ďakujem!

Odpoveď na otázku
Kristian: Pri hypertyreóze by som poradil s lekárom.Kapsule UP obsahuje niektoré zložky, ktoré zvyšujú prietok krvi, a spôsobuje prečistenie ciev na prírodnej báze.

Kristian
Môžem užívať kapsule ak trpím hypertyreózov?

Odpoveď na otázku
John: Poskytujeme prírodné vzorky, stačí len zadať Vašu adresu a môžeme Vám to doručiť kuriérom priamo domov.

Ján
Mám záujem o vzorky ak je to prírodný produkt. Chcel by som to vyskúšať, ešte sa chcem spýtať či sa dá doručiť tovar priamo domov.

Odpoveď na otázku
Rado: Netreba pochybovať, pretože máte všetky dôležité informácie na webových stránkach. Ak si ich aj napriek tomu chcete objednať, tak by som poradil skúsiť prvýkrát prírodné afrodiziakum na erekciu a zvýšenie potencie Dragon Power. Máme vzorky produktu, ale poštovné musíte platiť vy a v prípade záujmu je možné si objednať tiež oveľa silnejší UP.

Rado
Zatiaľ nemám žiadnu skúsenosť s takýmito produktmi. Práve preto by som chcel skúsiť vzorku niektorých liekov, chcel by som vedieť nejaké informácie o produktoch.

Odpoveď na otázku
Matúš: Poplatky za dopravu sa pohybujú v pribôižnej cene 5 Eur v celej krajine.

Matúš
Nazdar, prosím Vás povedzte mi aké je poštovné pri objednaní vzorky.

Odpoveď na otázku
Jakub: Ako si môžete vidieť na našich webových stránkach, všetky ingrediencie sú prírodné a výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky. Odporúčame UP kapsule. Balenie obsahuje 8 kapúl a jedna kapsula s predĺženým účinkom má účinok po dobu 3-4 dní. Krabica stojí 80 eur + 3 eur poštovné.

Jakub
Dobrý deň, mám pár otázok ohľadom kapsule UP. Aké sú vedľajšie účinky, či môže nastať po ich konzumácii zvracanie alebo nevoľnosť. Ďalej sa chcem spýtať na cenu liekov a na ich zloženie.

Odpoveď na otázku
Libor: Áno, doprava je zadarmo. Platí pri objednávke balení nad 100 Eur.

Libor
Dajú sa zaslať zadarmo vzorky UP kapsúl?

Odpoveď na otázku
Andrej: V prvom rade by ste mali vedieť, aký liek hľadáte. Náš rozsah je pomerne široký. Okrem UP nezlomná erekcia je obľúbený aj Vimax zväčšenie penisu, kotré sú vhodné pre každého.

Andrej
Chcel by som poradiť s výberom tabletiek vhodných pre mňa. Chcem vedieť, aký majú vplyv a ktoré objednať .. vďaka

Odpoveď na otázku
Alex: Ako si môžete prečítať na našich webových stránkach, všetky ingrediencie sú prírodné a výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky. Avšak, skúste najprv polovicu kapsule. Váš vek nemá žiaden vplyv na konzumáciu liekov.

alex
Chcem vedieť, či UP je 100% prírodný. Mám 40 rokov a nemám žiadne zdravotné problémy a chcel by som vedieť, či je nejaká šanča, že sa mi zhorší zdravotný stav pri užívaní týchto kapsúl. A aké sú možné vedľajšie účinky, vďaka

Peter
Myslíte si, že by blo dobré znížiť dávku na polovicu tablety ?

Odpoveď na otázku
Jozef: Radil by som vám, aby sa pokúsili o liečbu s overeným produktom Dragon Power a doplnkom výživy Semenax. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, by ste mali mať liečbu štyri mesiace. Semenax predovšetkým odporúčam pre mužov, ktorí chcú zvýšiť kvalitu a množstvo spermií.

Jozef
Možno kombinovať UP kapsule s produktom Dragon Power? Aká dlhá má byť liečba pre dosiahnutie výsledku? ďakujem

Odpoveď na otázku
Mário: Nemyslím si, že tam je nejaká súvislosť. Ochranná kapsula sa rozpustí takmer okamžite. Neviem, či to je prípad predávkovania. Vždy si treba dvať pozor na to, aby ste neprekročili odporúčanú dávku!

Mário
V poslednej dobe som pilulku, ktorú som užíval otvoril a konzumoval som ju bez ochranného puzdra. Mám pocit akoby mi to zvýšilo krvny tlak a pulz. Je to normálne?

Odpoveď na otázku
Miro: Vzhľadom na to, že UP kapsule obsahujú zložky s účinkom zvýšenia prietoku krvi mali by ste sa poradiť so svojím špecialistom. Bez konzultácie Vám to neodporučujem. Záleži aj na tom, kedy bola operácia vykonaná a či je pacient stále v liečení.

Miro
Je vhodné používať UP aj po operácii srdca?

Odpoveď na otázku
Andrej: Radil by som vám, aby ste skúsili Ejacontrol alebo Semenax. V prípade akýchkoľvek otázok alebo pochybností sa neváhajte spýtať

Andrej
dobrý deň, mám problémy s ejakuláciou (predčasná ejakulácia) ako riešiť tento problém?

Odpoveď na otázku
Marian: Ak máte už dlhšie problémy s erekciou a pocit, že máte nízku výkonnosť a sexuálnu výdrž. Absorpcia špeciálnych zložiek je pomalá, preto majú kapsule dlhodobý efekt. Ak máte problémy s erekciou a potenciou, alebo chcete, aby bol Váš partner spokojný a chcete mu poskytnúť nezabudnuteľné okamihy jedna tabletka v prípade potreby (1 hodinu pred pohlavným stykom) dokáže robiť zázraky.

Marian
Kedy je vhodné používať kapsule Up?

Odpoveď na otázku
Vasil: Ja by som Vám odporučil kapsule UP spolu s ďalším naturálnym produktom z rastlín Vigrx Plus. Najlpšie pre Vás by bolo skúsiť zatiaľ lenpolovicu tabletky.

Vasil
Mám 61 rokov a veľmi slabú erekciu, čo môžem urobiť pre jej zlepšenie?


 

 
Prírodné doplnky výživy - zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie
UP - zlepšenie erekcie
Vimax Pills - odstránenie predčasnej ejakulácie
Dragon Power - prírodné rastlinné afrodiziakum
Prírodné doplnky výživy na prírodné zvýšenie potencie