Vyskúšajte tiež nové produkty:
Dragon Power
Vimax Pills
UP je najsilnejší z týchto doplnkov výživy.
 
Poradenstvo Ultra Potencia
Máte otázky?
Neviete si objednať?
Chcete nám poďakovať na email?
Napíšte na info@ultrapotencia.sk.
Garancia 100% kvality

Zdravie, bezpečnosť a vaša spokojnosť sú pre nás najdôležitejšie, preto produkt UP, ktorý predávame je viac ako 14 rokov na trhu! Prečítajte si viac o našej garancii tu:

Garancia 100% kvality produktu

Doporučené doktormi

Dr. Jani Taazek Rajan MD
Sexuológ

Professor na známej univerzite K.E.B. Hospital v Bombaji

Prírodný produkt Up4men bol schválený uznávanými doktormi
 
Recenzie

Začal som brať tieto tabletky na miesto viagry, pretože spôsobovala problémy so srdcom a prírodný doplnok UP pôsobí ako prírodná viagra a preto je skvelá náhrada viagry, navyše nemá žiadne vedľajšie účinky pre zdravie.
Ján, 55 rokov, Bratislava

Nemám už problémy s erekciou, na každej párty som kráľ a postaví sa mi aj keď pijem alkohol celú noc, moja výdrž sa tiež zvýšila. Doporučil som to preto kamarátom a sú s tým zatiaľ tiež veľmi spokojní. Ďakujem Vám za tento zázrak!
Peter, 24 rokov, Košice

Ak chcete vyskúšať s partnerom prírodné afrodiziakum, tento doplnok výživy je pre vás príjemné spestrenie, aj keď nie je liek ale doplnok, je lepší ako Dragon Power, môj dlhodobý partner ho užíva po jedle, keď si chceme predĺžiť pohlavný styk a pre lepšie vzrušenie.
Rebeka, 29 rokov, Čadca

Najlepšie doplnky výživy
Prírodné doplnky stravy, zvýšenie potencie, zlepšenie erekcie

Najčastejšie otázky týkajúce sa kapsúl UP

Radi Vám odpovieme na otázky o produkte, môžete sa spýtať na všetko, čo Vás zaujíma, zodpovieme na Vaše otázky, ponúkame Vám nonstop poradenstvo.
Up4men je prírodný liečivý produkt schválený uznávanými doktormi ak chcete zlepšiť erekciu a zvýšiť potenciu.

Kedy je vhodné začať užívať kapsule?

Pre koho ich odporúčate ?

Aké výsledky môžte očakávať ?

Ake sú ich vedľajšie účinky ?

Ako funguje UP?

Čo zaručuje 100 % efekt ?

Ako sú zabalené balíky v prípade objednávky ?

Ako užívať kapsule po ich zakúpení ?
intrebare

Kedy je vhodné začať užívať kapsule ?

raspuns

Dnes môžeme vidieť, že v honbe za peniazmi sú muži viac vyčerpaní fyzicky, aj psychicky, čo má za následok zníženie záujmu o sex.

Čím je človek starší, tým klesá nielen záujem o sex, ale znižuje sa aj jeho potencia, zníženie libida a sexuálnej výdrže. Pri týchto problémoch sú kapsule UP vhodné riešenie pre Vás a navyše základne zložky doplnku výživy zvyšujú sexuálnu túžbu, uvoľnujú cievy a zabezpečujú lepšie prúdenie krvi nielen v mozgu, ale aj v celom tele.

  -
intrebare

Pre koho ich odporúčate ?

raspuns

Ak sa cítite fyzicky alebo psychicky vyťažený, skúste UP kapsule.

Doporučujeme ich pre muža, ktorý má problémy s potenciou, alebo chce zlepšiť svôj sexuálny život s partnerkou.

Odporúča sa pre :

  • lepší sexuálny život, ktorý sa stáva príjemnejším;
  • zlepšenie sexuálnej aktivity;
  • tých, ktorý sú fyzicky a psychicky zaťažení;
  • tých, ktorý chcú zvýšiť svoju potenciu;
  • tých, ktorý chcú zažiť lepší orgazmus s partnerkou;
  • tých, ktorý chcú prirodzene zlepšiť svoju erekciu;

  -
intrebare

Aké výsledky môžete očakávať ?

raspuns

UP uvoľňuje nielen cievy, ale tiež zvyšuje prietok krvi, uvolňuje stres a poskytuje lepšiu kontrolu nad predčasnou ejakuláciou, čím zabezpečuje väčšiu reakciu na sexuálnu stimuláciu. Skacuje dobu zotavenia sa medzi dvoma orgazmami.
Rozšírené cievy poskytujú dlhšiu, silnejšiu a lepšiu erekciu, čo urobí Vašu partnerku šťastnejšou.

Ak trpíte predčasnou ejakuláciou, riešenie pre Vás je UP kapsula . Použitie kapsúl pomáha si udržať nad tým kontrolu, a tým Vám dokáže zabezpečiť väčšiu dôveru.

Vzhľadom k pomalému vstrebávaniu účinných látok v pilulkách, UP efekt môže trvať až 5 dní. Preto pre lepšie výsledky tiež doporučujeme kombináciu tabletiek UP s produktom Dragon Power - prírodné afrodiziakum na erekciu a zvýšenie potencie.

  -
intrebare

Ake sú ich vedľajšie účinky ?

raspuns

Existuje mnoho produktov, ktoré zvýšujú sexuálnu výdrž, no napriek rýchlym výsledkom tieto produkty majú nežiadúce účinky ako napríklad bolesti hlavy, vysoký krvný tlak a pod.,
Kapsule UP dokážu bez akýchkoľvek vedlajších účinkov zlepšiť sexuálnu výkonnosť, vďaka tomu, že kapsule UP sú prírodný produkt, ktorý sa pripraví zo 100% prírodných surovín. Kapsule sú lepšie ako hocijaké nebezpečné lieky na erekciu, pretože nemajú ŽIADNE nežiadúce učinky.

  -
intrebare

Ako funguje UP ?

raspuns

UP kapsule sú výživovým doplnkom, sú vo forme tabliet, založeným na 100% prírodnej báze, preto svojím zložením nezaťažujú telo, narozdiel od iných produktov pripravených v laboratóriu.

Pretože hovoríme o prírodných látkach, tento produkt nie je vnímaný ako druh "intervencie". Je to jednoduchý a prirodzený produkt, ktorý telo prijíma bez rizika a pôsobí naň blahodárnymi učinkami. Pamätajte si! UP nie je liek! UP kapsula je doplnok stravy.

UP je najnovší produkt pre tých mužov, ktorí chcú zvýšiť svoju výkonnosť a sexuálnu túžbu a chcú zlepšiť svôj imunitný systém . Doba potrebná pre absorpciu je 4 hodiny, a výsledok je až do 5 dní , predávkovanie je možné len vtedy, ak sa výrazne zvýši príjem odporúčanej dávky. Taktiež doporučujeme! Vimax zväčšenie penisu, ak chcete zväčšiť nielen výkonnosť, ale aj veľkosť, pomocou kombinácie týchto dvoch produktov.

  -
intrebare

Čo zaručuje 100% efekt ?

raspuns

Na naše produkty garantujeme 100 % kvalitu hneď od prvej prijatej kapsule. Sme si viac než istí, že budete s výrobkom spokojný od prvého dňa, takže tu máme pre Vás neodolateľnú ponuku: Predáme akékoľvek množstvo od nás ( nie je nutné kupovať niekoľko krabíc, aby bola ponuka platná) skúste nejaký náš produkt ( Vezmite 1 kapsulu ), a ak účinky nebudú spĺňajú vaše očakávania, alebo nebudete spokojní s výsledkami môžete nám ich vrátiť, a my Vám vrátime Vaše peniaze a to za všetky neotvorené balenia ( poplatky za dopravu poštou však nepreplácame )

  -
intrebare

Ako sú balené zasielky v prípade objednávky ?

raspuns

V prípade objednávky doručenie produktov je diskrétne. Na balíku nie je žiadny náznak jeho obsahu. Môžeme Vám ho poslať poštou alebo kuriérom na vašu adresu, alebo si môžete produkt vyzdvihnúť ako zásielku na pošte.

  -
intrebare

Ako užívať kapsule po ich zakúpení ?

raspuns

Kedže tento produkt nie je liek, ale prírodný doplnok, ktorý slúži ako podpora erekcie, môže ho užívať ktokoľvek s istotou a bezpečne.

Kapsula UP bola navrhnutá po dlhodobom výskume, s prihliadnutím na správne množstvo zložiek. To je dôvod, prečo komponenty majú blahodárny účinok. UP kapsule majú stály účinok v rozsahu 4-5 dní. Špeciálne prísady sa absorbujú pomaly, čo má za následok dlhodobý účinok.

Ak máte problémy s erekciou a potenciou, alebo chcete Vášmu partnerovi zabezpečiť nezabudnuteľné okamihy, už jedna pilulka môže robiť zázraky!

Pilulky UP riešia problémy s potenciou, znižujú čas medzi sexuálnymi aktami a sú skvelým pomocníkom v boji proti stresu a vyčerpaniu nervového systému, čím sa cítite psychicky aj fyzicky odolnejší. Napomáhajú aj zlepšeniť fyzickú a duševnú silu.

  -

 
Prírodné doplnky výživy - zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie
UP - zlepšenie erekcie
Vimax Pills - odstránenie predčasnej ejakulácie
Dragon Power - prírodné rastlinné afrodiziakum
Prírodné doplnky výživy na prírodné zvýšenie potencie